ul. Przyjaciół Żołnierza 128A 71-671 Szczecin Niebuszewo
Godziny otwarcia:
poniedziałek - sobota: 9:00-21:00
niedziela handlowa: 10:00-20:00
poniedziałek - sobota: 9:00-21:00
niedziela handlowa: 10:00-20:00

Piekarnia Arion Polbak

Piekarnia Arion- Polbak Sp. z o.o. rozpoczęła produkcję w 1980 roku i funkcjonowała jako jeden z Zakładów Produkcji Spożywczej „Społem” z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Łukasińskiego 110. W roku 1993 powstała Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością o nazwie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe „Arion” na bazie infrastruktury technologicznej i środków produkcji piekarni należącej do „Społem’’.
We wrześniu 2000 roku następuje połączenie PPH „Arion’’ z firmą „Polbak’’ Sp. z o.o., w wyniku którego powstaje Piekarnia ‘’Arion-Polbak’’ Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ul. Łukasińskiego 110. Podstawą działalności spółki jest niezmiennie od wielu lat produkcja wysokiej jakości pieczywa i wyrobów cukierniczych. Połączenie jakości z nowoczesnością przyczyniło się do wzrostu wydajności piekarni, oraz do osiągnięcia bardzo wysokiego stopnia jakości i świeżości produktów. Pieczywo produkowane jest w sposób naturalny na bazie żurku i kwasu z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń w Europie.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz zmieniających się trendów wzbogacamy nasze wyroby o nowe, niestandardowe produkty. Wśród stale współpracujących z firmą odbiorców znajduje się wiele dużych firm i obiektów handlowych oraz najbardziej liczące się sieci handlowe.
Wiedza, doświadczenie oraz systematyczny rozwój firmy gwarantuje wszystkim klientom naszej piekarni profesjonalne podejście na każdym etapie współpracy. Potwierdzeniem i gwarancją jakości produktów, profesjonalizmu, oraz spełnienia wszystkich międzynarodowych norm i wymagań jest uzyskany w 2009 roku certyfikat zarządzania bezpieczeństwem żywności ISO22000:2006.
Udostępnij informację
Piętro / lokalizacja
Poziom 0 / lokal 5
Telefon
Strona WWW
e-mail
Na planie

Start typing and press Enter to search